Projektowanie Wozów Asenizacyjnych

Głównym obszarem działalności firmy ZBR AGRO jest projektowanie wozów asenizacyjnych dla rolnictwa.

Bogate doświadczenie naszej kadry inżynieryjno-technicznej pozwala na tworzenie wozów o zaawansowanej i nowoczesnej konstrukcji. W przyszłości, celem firmy AGRO jest produkcja wozów asenizacyjnych, cechujących się wysoką jakością wykonania oraz bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi. Wieloletnie doświadczenie naszych konstruktorów w wąskiej specjalizacji, jaką jest projektowanie i produkcja wozów asenizacyjnych, pozwoliła na wypracowanie wielu zaawansowanych technicznie i przyjaznych dla użytkownika rozwiązań.

Tworząc projekty maszyn rolniczych różnego typu, nie możemy zapomnieć o ich pracy w terenie. Liczne rozmowy z użytkownikami produkowanych maszyn zaprocentowały wiedzą, nie tylko czysto techniczną, ale również praktyczną w zakresie obsługi urządzeń, co pozwala nam dostosować wozy do wymagającego środowiska pracy, jakim niewątpliwie są warunki polowe.

W asortymencie firmy AGRO oprócz wozów asenizacyjnych znaleźć można osprzęt do rozlewu gnojowicy, RSM lub innych cieczy na polu, począwszy od klasycznej łyżki rozlewowej, poprzez rampy z wężami wleczonymi lub wężami zakończonymi końcówką do nacinania gleby, skończywszy na aplikatorach rozlewowych.

Oferujemy również projektowanie różnego typu systemów napełniania i opróżniania zbiornika. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, dlatego zapraszamy Państwa do współpracy, z chęcią podejmiemy się zaprojektowania maszyn rolniczych innego typu.