Konstruktor

dział konstrukcyjno-technologiczny

Stanowisko:

KONSTRUKTOR

Zakres obowiązków:

projektowanie części, zespołów części oraz konstrukcji maszyn, wykonywanie
obliczeń konstrukcyjnych, udział w pracach zespołu projektowego, opracowywanie dokumentacji techicznej w zakresie rysunków technicznych, wykonywanie modeli 3D części i zespołów części maszyn za pomocą odpowiedniego oprogramowania komputerowego AUTO CAD, INVENTOR

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:

1

Zmianowość:

jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu:

40

Data rozpoczęcia:

do uzgodnienia

Wynagrodzenie brutto:

od 2 500 PLN

System wynagradzania:

Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:

inżynier mechatronik

Wykształcenie:

wyższe (w tym licencjat), techniczne

Znajomość języków obcych:

angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry                                                      niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Inne wymagania:

mile widziane wykształcenie o profilu Budowa Maszyn lub pokrerwne,            mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktora

Kontakt:

biuro@zbr-agro.pl; tel. 609 740 190